GDN:NEWS ARTICLES

NHL 11 (PS3) Recenze

Posted by Christophor Rick (TheSuperGuido), Nov 15, 2010 13:39

tvrdě Střílet , tvrdě narážet, rychle bruslit. To jsou věci, které dělají  z NHL hokeje  úžasnou hru. Ale tohle nejsou jediné věci, které dělají NHL 11 tak skvělou.V NHL EA Sports ’11 je tolik zápasů a možností ,že nevím, jestli se to vše vejde do jedné recenze.

NHL 11 vám dává možnost vytvářet  úplně vše od hokejisty  po celý tým. Můžete být hráčem, majitelem a GM v různých režimech a všechny  jsou poměrně dobře udělané.
V letošním roce “Hokej Ultimate Team” vstupuje do “NHL mix” což umožňuje vytvořit si svůj vlastní tým od základů až ke sberatelským kartičkám – založeno na podobných hrách se sberatelskými kartami. Máte různé typy karet, včetně hráčů, smluv a schopností zlepšování  bruslení, střelby, atd.

“Tee” grafika na PS3 je tak pěkná , že když jsem hrál a přišla jedna kamarádka  myslela si, že to byl skutečný hokejový zápas až po chvíli si uvědomila, že to byla hra. Tto dokazuje dokonalost graficky. Stačí se jen pár vteřin podívat a zamyslet jak kvalitní toto zboží je. Ačkoliv hráči jsou trochu hrubší kolem okrajů. Vlasy vypadají stále strašně, jako jejich  tváře které jsou k dispozici pro vaše specificke hráče. Myslím, že jsou stále stejně špatné, všimnul jsem si toho když jsem recenzoval  “FIFA 10” na Xbox 360 z loňského roku. Skuteční hráči vypadají  ve hře docela dobře, proto je patetické, že nedokáží vytvořit slušnou grafiku i pro výrobu vlastních hráčů. Ale pokud máte trpělivost a našli jste slušnou kombinaci rysů  můžete si díky těmto fíglům vytvořit vlastního hráče který nevypadá  jako genetická chyba. Dokonce se mi podařilo sestavit vlastního hráče (Kazimir), který vypadá skoro jako Čech.

Je zde jedna  technická závada, která se objeví, když vaš  profesionální hráč  najíždí  na trestné střílení, najednou  část obrazovky  zčerná jako kdyby ji něco blokovalo.

Hlasatelé křičí kolem 70-80% přesné informace o hře. Často se stane,  že při rychlé hře  se domlčí v  polovině věty. Také říkají věci, které se doopravdy nestaly ( 3:2 "světlo se rosvítilo”, brankáři se odrazil puk o masku a dopadl krok od něj) a nebo na některé zapoměli.  Ale většinou, jsou v pohodě.  Oni prostě nedokážu celou dobu držet krok s akcí, bylo by lepší, kdyby EA Sports měli méně klábosení. To samé platí pro komentáře trestných střel, jen 50% je správně. A ty jejich komentáře jsou dost chudé.

To je částečně kvůli kostrbatosti,  stejně jako fyzika hráčů na ledě.  Místy jsou tam některé opravdu hvězdné animace, ale údery a pády zcela chybí. Je to, jako kdyby řekli: ’nepotřebujeme žádný model padajících  lidí, gravitace se o to přeci postará ne?’ Ne,  ve hře to není úplně to pravé. Ale stále  je tu mnoho uspokojení s rozprostřením nebo narážením někoho na mantinel, takže to není velký problém.

For more video game reviews on this and many others head to Game Rankings

Our Rating for NHL 11 (PS3) Recenze
10.0 Replay
Nedávám hře deset bodů jen tak, ale je toho tu tolik, A nevím , jestli je potřeba příští rok přijít s dalším pokračováním. Já nejspíš budu stale hrát tuto.
8.5 Graphics
Grafika: 8,5
Některé postavy vypadají stále špatně co se týče obličeje a vlasů. Ostaní je dobré a realistické.
8.5 Sound
Zvuk: 8.5
Davy a změny hudby fungují dobře stejně jako skutečné herní zvuky. Hlasatelé by se měli naučit, že méně je někdy více, protože často mluví přes sebe.
9.0 Gameplay
Vážně nemám rád sportovní titul na dlouhou dobu stranou od FIFA 10. Tato hra mě nutí přestat pracovat a hrát celý den.
9.0 Multiplayer/Online Content
Jakýkoliv režim může být lokální multiplayer a existuje mnoho způsobů, jak hrát on-line, včetně soutežení s bruslařm nebo týme on-line.
9.0 Overall
Celkově: 9,0
To je to, co sportovní hry mají být. I s jeho menšími nedostatky v oblasti grafiky a zvuku jsem stále docela spokojen. Některé menší věci jsou špatně, ale i přesto, velmi příjemný zážitek.

Rating: 0.0, votes: 0


Search the site:
Loading top gaming stocks...
Error loading top gaming stocks