Brütal Legend v říjnu

No Comment 52 Views

Společnosti Electronic Arts a Double Fine Productions oznámily, že distribuce Brütal Legend ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360 a počítačový zábavní systém PLAYSTATION3 odstartuje 16. října v Evropě. Brütal Legend z dílny Tima Schafera a Double Fine Productions, je akční hra z pohledu 3. osoby, plná soubojů, atraktivní grafiky a výborného humorného příběhu, který zaručeně nenechá vaši bránici v klidu.

Ti, kdo chtějí vyrazit na skvělou rockovou jízdu již dnes, mohou navštívit nově spuštěný server Brütal Legend (www.brutallegend.com), nejlepší online zdroj o všem, co se týká Brütal Legend. K dispozici jsou zde například trailery, screenshoty, grafické koncepty, exkluzivní blogy týmu studia Double Fine nebo ankety. V průběhu času se server a jeho obsah budou vyvíjet a rozrůstat, a proto kdykoli se fanouškům bude zdát, že slyší volání metalových bohů, budou hned vědět, kam se mají vrátit. Podrobné a téměř každodenní informace o dění okolo Brütal Legend lze získat zaregistrováním k odběru oficiálního newsletteru nebo sledováním stránky Brütal Legend na společenském serveru Twitter.

„Paráda! Konečně máme oficiální datum vydání!“ řekl Tim Schafer, prezident Double Fine Productions. „A to si ani nedovedete představit, jaký balík EA stálo přejmenování celého měsíce na Rockříjen!“

Brütal Legend vypráví příběh Eddieho Riggse, ztvárněného populárním hollywoodským hercem Jackem Blackem. Nadšený pódiový pomocník Eddie je prvním, koho volají, když je potřeba naladit kytary nebo sestavit koncertní scénu. Eddie je také milovníkem silných motorů a oplývá fotografickou pamětí na obaly jakéhokoli heavymetalového alba, včetně textů skladeb. Jedné noci dojde na pódiu k nehodě, po níž Eddie upadne do bezvědomí. Probere se až ve světě, který vypadá dost zvláštně, ale přesto povědomě – ožívá v něm totiž každá heavymetalová deska a skladba, jakou Eddie zná. Je tu ovšem také zlý imperátor Doviculus a jeho armáda démonů, kteří zotročili poslední přežívající lidi. Když utlačení lidé požádají Eddieho, aby je naučil modernímu způsobu boje, vyrukuje se svými zkušenostmi z jediného zaměstnání, jaké kdy měl – pódiového pomocníka heavymetalové kapely. Pod jeho velením začne tato barbarská armáda silných aut, zesilovačů značky Marshall, oděná v kůži a okovaná chromem, otevírat před prastarým světem dobu metalovou.

Více informací o Brütal Legend a možnost zaregistrování k odběru oficiálního newsletteru najdete na www.brutallegend.com a www.electronicarts.cz/brutal

Brütal Legend má svou stránku na serveru Twitter na adrese http://twitter.com/brutallegend

 

In : PC

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

What is 2 + 11 ?
Please leave these two fields as-is:
IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math.
Trending Now