Mount&Blade: Ohněm a mečem se valem blíží

No Comment 23 Views

Společnost CD Projekt oznamuje, že historické RPG Ohněm a mečem odcestovalo do výroby a na pulty obchodů se dostane 19. března. Zpoždění oproti plánu bylo způsobeno implementací nejnovějšího patche 1.15, jehož vydání pro ruskou a polskou verzi se teprve připravuje. Při příležitosti tohoto oznámení vydal CD Projekt také šestici obrázků s ukázkou české lokalizace.

"Ohněm a mečem je úplně jiná hra než všechny ostatní," řekl Filip Ženíšek, vedoucí betatestů společnosti CD Projekt. "Zatímco ostatní současná RPG se vás snaží nalákat na pozlátko v podobě grafických efektů a filmových sekvencí, Ohněm a mečem se soustředí na to podstatné: jedinečnou hratelnost a věrohodnou historickou atmosféru."

O pravdivosti těchto slov se budete moci přesvědčit již brzy na vlastní kůži, neboť společnost CD Projekt hodlá ve spolupráci s vývojáři ještě před vydáním hry uvolnit ke stažení hratelnou demoverzi. Dodejme, že hra zatím byla vydána pouze v ruské a polské verzi, česká tedy drží v celosvětovém pořadí bronzovou příčku.

Hra Mount & Blade: Ohněm a mečem bude v prodeji od 19. března 2010 v profesionální české verzi za doporučenou cenu 999,- Kč pro ČR, resp. 36,99 € pro SR.

Více informací o hře naleznete zde: http://www.cdprojekt.cz/ohnem-a-mecem

In : PC

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

What is 5 + 2 ?
Please leave these two fields as-is:
IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math.
Trending Now