Dvě sošky Oscara míří vzhůru do oblak

No Comment 25 Views

Společnost CD Projekt ve své nabídce her nezapomíná ani na dětské publikum a nabízí to nejlepší i pro nejmenší hráče. Mezi nejpopulárnější tituly patří ty, které byly zpracovány na námět animovaných filmů, a letošní Oscarová ocenění dokazují, že předlohy pro hry od CD Projektu patří mezi světovou špičku.

Fantastický příběh Vzhůru do oblak, na jehož motivy byla vytvořena stejnojmenná PC hra, pojednávající o 78letém staříkovi Carlovi Fedricksenovi a malém skautím průzkumníkovi Rusellovi, kteří se spolu vydají za dobrodružstvím napříč džunglemi Jižní Ameriky, zaujal svým pojetím, humorem a emocemi natolik, že si vysloužil hned dva Oscary za nejlepší animovaný film a nejlepší hudbu. Teprve podruhé v celé historii udílení Oscarů animovaný film vyhrál i dospěláckou kategorii.

 

Prožijte s hlavními postavičkami z filmu dobrodružství jako ve filmu a vydejte se na cestu do dosud neprozkoumaných zákoutí Jižní Ameriky.

 

Hra Vzhůru do oblak je k dispozici pro platformy PC, PS3, X360, PS2 a PSP. Jako jedna z mála her je v prodeji v kompletní profesionální české verzi (tedy s českým dabingem) nejen na PC, ale i pro konzole PS3 a X360.

 

Více informací o hře Vzhůru do oblak naleznete zde: http://www.cdprojekt.cz/wszystko_o_grze.asp?action=ShowGame&gid=756

In : PC

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

What is 4 + 13 ?
Please leave these two fields as-is:
IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math.
Trending Now