Vyrazte do bitvy a staňte se legendou!

No Comment 29 Views

Vydejte se za velkým dobrodružstvím, které na Vás nyní čeká ve hře Mount & Blade: Warband. Postavte se nepřátelům jako jeden muž nebo se svou vlastní armádou udatných bojovníků a využijte jeden z nejintuitivnějších středověkých soubojových systémů, jaké kdy byly navrženy.


V zemi rozpolcené neustálou válkou nastal čas vytvořit si vlastní družinu ostřílených válečníků. Veďte své muže do bitev, rozšiřte své državy a bojujte o nejcennější trofej: calradijský trůn. Hra Mount & Blade: Warband nabízí dynamický svět se značnou svobodou pohybu. Můžete se potulovat po mapě, navštěvovat města a vesnice, obchodovat, plnit různé úkoly, účastnit se turnajů a využívat nespočet dalších možností, které hra nabízí. Jednou z nejzábavnějších novinek Mount & Blade: Warband je podpora bitev pro více hráčů. Můžete si spolu s ostatními hráči vzájemně měřit své síly za pomoci intuitivního bojového umění v módech, jako jsou deathmatch, týmový deathmatch, oj o vlajku a oblehání až pro 64 účastníků.

 Dobývejte hrady, vybírejte daně od vesničanů a rozšiřujte své hranice, protože jedině tak získáte možnost ucházet se o trůn.

 PC hra Mount & Blade: Warband vychází právě dnes v profesionální české verzi za cenu 599,- Kč pro ČR, resp. 24.99 € pro SR.

 Více informací o hře naleznete zde: http://www.cdprojekt.cz/wszystko_o_grze.asp?action=ShowGame&gid=839

 

In : PC

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

What is 12 + 14 ?
Please leave these two fields as-is:
IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math.
Trending Now