PSP – to je E3 2010

No Comment 18 Views

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) oznámila příchod čtyř nových a skvělých PSP (PlayStationPortable) her pro mladší hráče – Jungle Party, Invizimals: Shadow Zone, EyePet a Everybody’s Tennis. Všechny tyto novinky určitě oživí každý výlet autem, cestu autobusem nebo noční hráčské setkání a na pulty prodejen se dostanou ještě letos. Každá z těchto her bude určitě horkým favoritem na seznamu vánočních dárků, a to z dobrého důvodu – vloží totiž hráčům přímo do rukou svět neutuchající zábavy, a ti se s ním budou moci podělit s přáteli nebo si jej vychutnat sami.

Isabelle Tomatis, evropská marketingová manažerka oddělení Hardware and Platforms ve společnosti SCEE, říká: „Tento rok očekáváme příchod skvělých titulů pro PSP, které rozšíří naši nabídku a umožní prožít odlišný typ zážitku všem cílovým skupinám. Naším cílem je, aby si každý uživatel PSP – a hlavně noví mladší hráči – mohl vybrat ze široké nabídky titulů přesně podle své chuti. Spojením nabídky her, hudby, videí a možnosti „chatování“ do jednoho zařízení otevírá PSP nový svět multimediální zábavy pro každého.“

 

Užijte si zábavu v džungli s novinkou Jungle Party

Máte chuť vyvádět jako drzá opice? Pak si určitě zamilujete tuto kolekci 15 proklatě rychlých mini-her, vycházejících z původního hitu na PlayStation2. Připravte se na šílené mačkání tlačítek v patnácti rychlých a zábavných výzvách v ráji džungle, o které se můžete podělit s dalšími až třemi hráči v režimu Pass Around nebo Game Sharing. Pokud se na výpravu vydáte sami, nemějte obavy – počítačem ovládané opičky vám nedovolí ani vydechnout. Tato šílenost v korunách stromů se hraje úplně snadno a je nabita opičími výstřelky; čeká vás bušení do totemů, skákání přes konvalinky, baseball se slonem, nafukování perfektních bublin ve vaně a dokonce i krocení lva. Připravte se rozpoutat divoké peklo ve své vlastní přenosné verzi hry Jungle Party! Hra bude dostupná koncem tohoto roku.

 

Hledejte ukrytá monstra ve hře Invizimals: Shadow Zone

Připravte se na návrat do ohromujícího světa Invizimals – dobře ukryté říše v našem vlastním světě, kterou obývají příšery viditelné jen prostřednictvím vaší PSP kamery. Najděte až 100 úplně nových postav, které se mohou skrývat kdekoli ve vašem domě nebo na zahradě – potom je chyťte a využijte jejich schopnosti a sílu v boji proti nepřátelům. Připravte se na souboj s temnou silou, která ovládá svoje ďábelské a zlé příšery Invizimals. Ty si brousí zuby na vaši sbírku miniaturních monster. Upravte a vytrénujte si svoji armádu divných a zároveň krásných potvor pro boje, které budou i od vás, jako lovce příšer Invizimals, vyžadovat všechny vaše schopnosti – potom se spojte s přítelem a vydejte se na lov společně ve zcela novém režimu pro dva hráče. Hra bude dostupná koncem tohoto roku.

 

Vezměte svého miláčka EyePet ven

Je to tak – senzační miláček EyePet z rozšířené reality herní konzole PlayStation3 přichází na PSP, abyste si jej mohli vzít všude s sebou. Poté, co si EyePet získal srdce mnoha hráčů a rozpoutal v obývacích pokojích skutečné šílenství, přichází na PSP. Zde využijete PSP kameru a budete si mocí se svým miláčkem hrát v parku, trénovat jej v autobuse a krmit jej v restauraci spolu se svou rodinou – samozřejmě, že výhradně jen pod stolem. Je stejný jako skutečné zvířátko, je zábavný, hravý a vždy chce být středem pozornosti. Budete zodpovědní za jeho krmení, koupání a výcvik – odvděčí se vám tak, že se naučí kreslit, vyrábět si vlastní hračky, skákat vám do fotografií a dokonce bude chytat ryby. I když trčíte v deštivý den doma, můžete se vydat do zoo s kapesní verzí hry EyePet na PSP. Hra bude dostupná koncem tohoto roku.

 

Everybody’s Tennis – hra, sada, zápas!

Vstupte na kurt a odpalte to jako skutečný profesionál – je tu Everybody’s Tennis, nejnovější přírůstek do rodiny vyzývacích her z velmi oblíbené série na platformě PlayStation. Začátek je jednoduchý, ale dostat se na vrchol je opravdu dřina. Tato barvitá hra zavede hráče na celosvětové turné virtuálního tenisu, kde odrážení neuvěřitelných míčů představuje jen polovinu zábavy. Upravte si svého jedinečného tenisového hráče pomocí stovek různých prvků, a potom se vydejte na pouť za trofejí pro tenisového krále. Hra vám umožní dostat se na požadovanou úroveň bez toho, aby na vás tlačila. Můžete si to rozdat s celým světem ve výpravném sólo režimu pro jednoho hráče, nebo se můžete o zábavu podělit v turnaji s vašimi přáteli v autobuse, na hřišti nebo dokonce i na skutečném tenisovém zápase, pokud ovšem nebudete vyrušovat svými bojovými pokřiky skutečné hráče. Hra Everybody’s Tennis se dostane na pulty prodejen již tento týden.

Nenechejte si ujít tyto čtyři nové a skvělé hry pro PSP – přenosný systém, který přináší celý svět her, filmů, hudby a multimediální zábavy přímo do vašich rukou. Další informace najdete na stránce www.eu.playstation.com nebo http://blog.eu.playstation.com.

 

In : PC

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

What is 2 + 2 ?
Please leave these two fields as-is:
IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math.
Trending Now