Klasické Tituly SEGA v Neodolatelné Kolekci

No Comment 24 Views

SEGA Mega Drive Classic Collection bude obsahovat výběr nejlepších 16bitových her pro Mega Drive, díky nimž si budete moci vytvořit hernu přímo u sebe doma. První část této kolekce by se na pultech obchodů měla objevit v září 2010. Na náš trh ji přinese společnost Comgad, která ji zařadí do své edice Topseller, jež je v prodeji za 399 Kč, na Slovensku pak za 15,99€.

Čtyři krabicové kompilace budou celkem obsahovat více než 40 slavných klasik ze zlaté éry platformy SEGA Mega Drive. Najdete mezi nimi například Golden Axe, Ecco the Dolphin a nebude chybět ani kultovní ježek Sonic The Hedgehog. Budete si moci vychutnat širokou škálu skvělých titulů herní historie. Ti, kteří se po těchto arkádových perlách sháněli již dříve, jistě rádi uslyší, že všechny hry byly pro PC konvertovány s maximální přesností tak, aby vypadaly přesně jako originály. Pamětníky také jistě potěší, že všechny hry bude nyní možné ukládat a načítat – to je v této sérii poprvé. Navíc tato kolekce nabízí možnost ovládání na klávesnici, což titulům dodává nový rozměr.

První vydání sady her s názvem SEGA Mega Drive Collection pro PC se plánuje na září 2010. Další informace včetně obrázků a seznamu titulů, jež budou v první části kompilace zahrnuty, najdete zde: http://www.cdprojekt.cz/wszystko_o_grze.asp?action=ShowGame&gid=867

In : PC

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

What is 2 + 11 ?
Please leave these two fields as-is:
IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math.
Trending Now