O těchto vánocích popadněte pohybový ovladač pro PlayStation 3 a pořádně to roztočte 

No Comment 13 Views

Společnost Sony Computer Entertainment Europe přináší pro tuto vánoční sezónu pohyb pro každého, a to díky pohybovému ovladači PlayStation Move pro konzoli PlayStation 3 (PS3). Nový ovladač v sobě spojuje možnost pohybového ovládání a vnímání rozšířené reality, jelikož každý váš pohyb promítne do akce na obrazovce – a pro vás a vaše přátele změní PS3 na dokonalý herní systém. Pro tuto hvězdu herních systémů je nyní k dispozici neuvěřitelná nabídka pohlcujících, intuitivních a akcí nabitých her – a mnoho dalších zážitků na hráče již čeká. Pokud budete chtít pořádně rozjet tanec ve stylu MC Hammer, zasadit pořádnou ránu nebezpečnému soupeři, pořádně otestovat pistoli ve hře Time Crisis... nebo prostě pořádně zatlouci pár hřebíků v televizní verzi programu Udělej si sám, je PlayStation Move ten správný nástroj, který vám umožní vychutnat si tyto akce s neuvěřitelnou přesností. Přinášíme vám přehled toho, co vás bude v předvánočním čase čekat v obchodech.

SingStar Dance (již v prodeji)
Milujete zpívání největších hitů – nyní je čas si u nich i zatancovat. Připravte se na figury s ovladačem PlayStation Move v úloze vašeho tanečního partnera, se kterým budete kopírovat choreografii z obrazovky a zároveň si zpívat do rytmu hitů posledních třech desetiletí. Za všechny vzpomeňme Blondie a skladbu Sir Mix A Lot nebo Lady Gaga a její hit Soulja Boy. Vystřihněte si hvězdné sólo nebo do toho zapojte až tři přátele: stačí si zvolit skladbu, vzít do ruky ovladač PlayStation Move a mikrofon SingStar, a potom sledovat tanečníka na obrazovce – pokud to samozřejmě dokážete. Stejně jako u zpěvu, tak u tance platí, že čím přesnější pohyby, tím vyšší skóre – takže dvojitá výzva přináší dvojitou porci zábavy. Navíc si bezplatně rozšíříte svoji kolekci hitů série SingStar, u kterých budete využívat i titul SingStar Dance.

Sackboy’s Prehistoric Moves (prosinec 2010)
Vydejte se se Sackboyem a přáteli do dávné minulosti v této velmi speciální verzi nejkreativnější videohry na světě. Hra je určená pouze pro více hráčů, takže si k tomu budete muset přizvat aspoň jednoho kamaráda, se kterým budete prozkoumávat prehistorický svět Craftworld, kde se může stát cokoli. Jeden z vás bude mít ovladač PlayStation Move, se kterým může uchopit a ovládat přepínače a páky, přičemž další čtyři se mohou přidat s bezdrátovými ovladači DUALSHOCK 3/SIXAXIS, pomocí kterých budou navigovat tým přes bublající sopku, přes neolitické město a nebo břicho samotného tyranosaura. Tato hra ke stažení má deset úrovní, ve kterých se můžete naučit nové dovednosti, vyhrát nové trofeje, skákat po hlavách dinosaurů a občas si i hodit pterodaktylem, než se setkáte s finální příšerou Evil Big Rex. Je to obrovský, zlomyslný a zkažený dinosaurus, na jehož zdolání budete muset využít veškerou svoji kreativitu.

Heavy Rain Move Edition (již v prodeji)
Když spojíte totální svobodu pohybu s vědomím, že i ten nejmenší úkon může mít dramatické následky, dostanete bezkonkurenční herní zážitek. Ve špinavém, deštěm promáčeném městečku úřaduje vrah a je jen na vás, abyste ho zastavili, než si přijde pro svoji poslední oběť. Heavy Rain kritici ocenili pro jeho pohlcující a emoční stránku, která hráče totálně vtáhne do děje; teď se do děje můžete ponořit ještě víc - čas rychle utíká a vy můžete každý svůj pohyb využít k boji se zloduchy, zkoumání špinavých a nebezpečných míst a hledání pravdy. Heavy Rain Move Edition disponuje zcela novou úrovní - The Taxidermist - vyvinutou speciálně pro verzi ovládanou ovladačem PlayStation Move. Díky tomu vniklo dokonalé spojení hry, filmového zážitku a akce do jednoho celku, ve kterém každé vaše rozhodnutí má potenciál ovlivnit následující děj. Velmi dobře si rozmyslete každý další krok!

TV Superstars (již v prodeji)
Vypracujte se z davu nul až na vrchol seznamu těch nejžádanějších. Prožijte oslňující televizní kariéru plnou štěstí – a to vše díky ovladači PlayStation Move z pohodlí svého domova. Nechte kameru PlayStation Eye zachytit svoji podobiznu, a pak se pusťte do kompletní sezóny televizních úkolů, které můžete plnit sami, s přáteli nebo s rodinou. Naučte se vařit v kuchařských programech, kde se z ovladače PlayStation Move stane vařečka, v další show se z něj stane pistole na barvu a zahrát si můžete i v show typu Udělej si sám, kde se změní na kladivo a pilu. Čím lépe vám to půjde, tím budete známější, což znamená více přitažlivosti, více peněz a více prostoru v hlavním vysílacím čase. Po tom všem jistě oceníte reklamní přestávku - to však neznamená odpočinek; právě naopak, budete moci tvořit své vlastní reklamní spoty, ve kterých mohou účinkovat vaši přátelé jako herecké hvězdy.

The Shoot (již v prodeji)
Zamiřte a vystřelte s ovladačem PlayStation Move a jeho speciálním nástavcem na střelbu, jehož používání je tak zábavné, že jej za chvíli budete považovat za své prodloužené zápěstí. Ve hře The Shoot se spojuje arkádová střílečka a béčkový film z hollywoodských dob dávno minulých, jehož hlavní postavou jste vy. Zlikvidujte moře zloduchů z Divokého západu, neohrabaných robotů nebo vetřelců z padesátých let minulého století, podle toho, na které straně barikády stojíte. Spojte se s přítelem nebo si to rozdejte proti sobě, rozstřílejte protivníka na malé kousky a získejte cenné body. Střílejte přesně a rychle a můžete dokonce upoutat i oko Režiséra - a zahájit tak svoji oslnivou kariéru jako skutečná filmová hvězda.

Time Crisis: Razing Storm (již v prodeji)
Přikrčit, vypálit dávku, přikrčit, vystřelit a zkontrolovat bezchybnost účesu – Time Crisis je zpět! Pozitivně ohodnocená klasická arkádová střílečka je nyní plně kompatibilní s pohybovým ovladačem PlayStation Move. Uhýbejte se střelám, krčte se před raketami a tvrdě udeřte na své nepřátele: váš tým je na stopě zlého generála, kterého chrání armáda žoldnéřů a je jen na vás, abyste svět zachránili. Váš pohybový ovladač PlayStation Move je schopen se změnit na odstřelovací pušku nebo raketomet, který si poradí se vším v jeho dostřelu. Válku můžete generálovi vyhlásit v režimu příběhu pro jednoho hráče, nebo přibrat přítele a hrát arkádový režim pro dva hráče. Na rozdělené obrazovce mohou hrát až čtyři hráči současně, nebo se můžete připojit on-line a zapojit do bojů až osm hráčů. Úspěšnost mise závisí na vás a vaší střelbě – takže ať se vašemu prstu na spoušti daří!

The Fight (již v prodeji)
Sevřete ovladač PlayStation Move do své pěsti a připravte se na boj bez pravidel pro více hráčů, který však nepřipomíná nic, co už znáte. Namísto šíleného mačkání tlačítek za účelem zničení protivníka budete poskakovat, mlátit, fackovat a občas i hlavičkovat do vzduchu před sebou. Všechny vaše pohyby nasnímá kamera PlayStation Eye a přenese je na obrazovku, kde uštědří vašemu protivníkovi pořádně rány. Díky neuvěřitelné fyzice a úrovni realismu se takto (doufáme, že pouze takto) dostanete do pouličních bitev v temných uličkách, na opuštěném parkovišti nebo dokonce v prázdném plaveckém bazénu. Dříve než vyzvete na souboj nějakého protivníka, nacvičte si údery, švihy a háky – pokud ovšem nebudete dostatečně natrénovaný nebo se věci nebudou vyvíjet podle vás, pořád ještě můžete soupeřovu bradu jako náhodou pohladit svým loktem. Ve hře se dokonce dá na vítěze i vsadit určitá peněžní částka – jste připraveni na pouliční bitvy v tom nejšpinavějším smyslu slova?

A nyní něco, na co se můžete těšit v roce 2011:

PlayStation Move Heroes (začátkem roku 2011)
Přemýšleli jste někdy nad tím, kdo by vyšel vítězně z duelu Ratchet versus Clank? Teď je ta správná doba na to zjistit to. Ponořte se do futuristického světa klasických hrdinů z her pro PlayStation a staňte se tím nejlepším z nejlepších – bude to Ratchet, Clank, Jak, Daxter, Sly Cooper nebo Bentley? Pak si to můžete rozdat se svými přáteli v sérii výzev nabitých akcí, ve kterých použijete ovladač PlayStation Move jako zbraň na švihání, střílení a také občasně házení ovcí. V šíleném režimu pro více hráčů můžete postavit proti sobě různé schopnosti a zbraně a zjistit, zda Groovitron trumfne sílu Dark Eco – nebo vytvořit tým superhrdinů a vydat se do boje proti bandě padouchů s pochybnou pověstí a ve vesmíru sbírat vylepšení, přístrojky a mnoho nových zbraní.

Je to intuitivní, pohlcující a hlavně máte nad všemi hrami dokonalou kontrolu. Pohybový ovladač PlayStation Move mění tvář hraní – a je čas, abyste si jej vyzkoušeli i vy. Více informací naleznete na stránce www.eu.playstation.com – a nezapomeňte si prohlédnout události týkající se ovladače PlayStation Move na stránce PlayStation Home!

In : PC

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

What is 13 + 9 ?
Please leave these two fields as-is:
IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math.
Trending Now