Novinky od tvůrců SIMS 3 (Czech)

No Comment 120 Views

Na historicky prvním setkání tvůrců obsahu THE SIMS 3 vznikly paláce, upíří simíci či filmy 

Špičkoví tvůrci z celého světa vytvářeli paláce, simíky a domy pro netrpělivě očekávané pokračování legendární hry.

Zapálení a kreativní tvůrci uživatelského obsahu pro PC sérii The Sims z celého světa se minulý týden sešli ve studiu EA Redwood Shores, aby se zapojili do prací na The Sims 3 a přispěli tím, co dovedou nejlépe — vlastnoručně vytvořeným obsahem! Během týdenního workshopu, kterého se účastnili designéři mj. z Francie, Německa, Brazílie France, či Koreje, vzniklo všechno možné od simíků-mimozemšťanů až po extravagantní nákupní zóny.

„Pro tým The Sims to byl první workshop svého druhu a měřeno množstvím obsahu, který bude na The Sims 3 exchange k dispozici všem hráčům v den vydání hry, měl obrovský úspěch,“ uvedl Ben Bell, výkonný producent EA. „Je skvělé mít takto oddané a kreativní příznivce. Nesmírně náš těší, že můžeme výsledky jejich talentu předvést celému světu.“

Zde se můžete podívat na několik ukázek skvělých kreací od sofistikovaných domů až po simíka-čarodějnici. Minulý týden vznikly stovky věcí, které se stanou dobrým základem pro zásobu uživateli vytvořeného obsahu The Sims 3, který se hráčům zpřístupní současně s vydáním hry na www.TheSims3.com.

Hlavní herní vlastnosti The Sims 3

Vytvořte si jakéhokoli simíka, který vás napadne, a udělejte z něj jedinečnou osobnost! V editoru Vytvoř si simíka pro něj vyberte až pět různých povahových vlastností a množství rysů tváře, typů postav, účesů atd. Co byste řekli třeba na zlomyslného pohledného kleptomaniaka, který tyranizuje své okolí?

Ovládejte osudy svých simíků. Rozhodněte, zda se stanou rockovými hvězdami nebo mistry mezi zloději, a také zda jim splníte jejich životní cíle, či nikoli. Je jen na vás, zda jejich osudy naplníte a postaráte se jim o bohatý a spokojený život, či pro ně zvolíte opak!

Vše si přizpůsobte! Designéry jste tu vy! Upravte si vše od domů, přes vzory a barvy a postavte si domy svých snů. Změňte každý prvek stylu vašich simíků, třeba i takový detail, jako je tvar a barva bot!

Staňte se režiséry vašeho simíkovského filmu! Ještě nikdy jste neměli možnost natočit si film s obsazením, hudbou, příběhem a střihem podle vlastního výběru bez toho, abyste museli opustit hru. Nyní vám to vše umožňuje dokonalá sada nástrojů. Natočte svůj film a podělte se o něj s celým světem!

Sdílejte vše, jako dosud nikdy předtím! Staňte se členy online komunity The Sims 3, kde můžete představovat své kreace v podobě simíků, domů, předmětů, filmů atd. Stáhněte si exkluzivní obsah a poslechněte si žhavé novinky ze světa The Sims 3. (www.TheSims3.com)

   

 

In : PC

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

What is 10 + 14 ?
Please leave these two fields as-is:
IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math.
Trending Now