THE SIMS 3 video z workshopu (Czech)

No Comment 7 Views

Před pár týdny jsme vás informovali o workshopu tvůrců obsahu The Sims 3, který se uskutečnil v prostorách studia The Sims. Společnost EA zde uvítala některé z nejzapálenějších a nejkreativnějších designérů obsahu pro PC sérii, dala jim možnost „osahat“ si The Sims 3 a pustit se s plnou vervou do toho, co umí nejlépe — tvorby postav, předmětů a dalších věcí do hry! Dnes tu pro vás máme nové video, v němž se podíváte do zákulisí workshopu za účasti mladých lidí z Itálie, Francie, Německa, Brazílie, Jižní Koreje a dalších zemí.

Kromě toho vám přinášíme několik dalších zajímavých ukázek jejich talentu, které se na workshopu urodily – například členité parcely nebo designový nábytek. Jen na této akci vzniklo několik stovek částí obsahu, z nichž se stane robustní základ uživatelského obsahu pro hráče The Sims 3. Ti si jej budou moci začít stahovat v den vydání titulu 2. června 2009 na www.TheSims3.com.

Herní vlastnosti The Sims 3

  • Vytvořte si jakéhokoli simíka, který vás napadne, a udělejte z něj jedinečnou osobnost! V editoru Vytvoř si simíka pro něj vyberte až pět různých povahových vlastností a množství rysů tváře, typů postav, účesů atd. Co byste třeba řekli na zlomyslného pohledného kleptomaniaka, který tyranizuje své okolí?
  •  Ovládejte osudy svých simíků. Rozhodněte, zda se stanou rockovými hvězdami nebo mistry mezi zloději,  zda jim splníte jejich životní cíle, či nikoli. Je jen na vás, zda jejich osudy naplníte a postaráte se jim o bohatý a spokojený život, nebo pro ně zvolíte opak!
  • Vše si přizpůsobte! Designéry jste tu vy! Upravte si vše od domů, přes vzory a barvy a postavte si domy svých snů. Změňte každý prvek stylu vašich simíků, třeba i takový detail, jako je tvar a barva bot!
  • Staňte se režiséry vašeho simíkovského filmu! Ještě nikdy jste neměli možnost natočit si film s obsazením, hudbou, příběhem a střihem podle vlastního výběru bez toho, abyste museli opustit hru. Nyní vám to vše umožňuje dokonalá sada nástrojů. Natočte svůj film a podělte se o něj s celým světem!
  • Sdílejte vše, jako dosud nikdy předtím! Staňte se členy online komunity The Sims 3, kde můžete představovat své kreace v podobě simíků, domů, předmětů, filmů atd. Stáhněte si exkluzivní obsah a poslechněte si žhavé novinky ze světa The Sims 3. (www.TheSims3.com)

In : PC

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math.
Please leave these two fields as-is:
What is 3 + 10 ?
Trending Now