Tento Tyden v EA (Czech)

No Comment 31 Views

Rádi bychom se vám pochlubili…

Minulý týden se konala slavnostní večeře Akademie interaktivních umění a věd, spojená s udělováním cen za nejlepší kreativní počiny v herním průmyslu. Ceny AIAS jsou mimořádně prestižní, protože – podobně jako Ceny akademie (Oscar) ve filmu – reprezentují početnou skupinu výrobců her a jsou poctou těm, o nichž se jejich kolegové z oboru domnívají, že vytvořili ty nejlepší hry.

Pro EA to byl fantastický večer. Naše hry, včetně tří s podporou EA Partners, obdržely celkem jedenáct cen ve významných kategoriích.

  • Dead Space od EA Redwood Shores Studio v kategorii Akční hra roku – výjimečná pocta vzhledem k nominacím konkurenčních titulů jako Call of Duty: World at War, Gears of War II a GTAIV. Dead Space rovněž získal cenu za Mimořádný úspěch ve zvukovém designu.
  • NHL 09 od EA Canada v kategorii Sportovní hra roku – naše hokejová hra triumfovala nad silnou sestavou konkurence, stejně jako dalšími našimi skvělými týmy FIFA a Madden. Jde o nejnovější z dlouhé řady ocenění kritiky a lidí z oboru pro tento tým.
  • Mirror’s Edge od stockholmského studia DICE v kategorii Dobrodružná hra roku – porazila komerční trháky jako Prince of Persia a God of War. 
  • Command and Conquer: Red Alert 3 od EA Los Angeles v kategorii Strategická/simulační hra roku – další skvělé vítězství v konkurencí nabité kategorii.
  • Burnout Paradise od studia Criterion v kategorii Závodní hra roku – další zasloužená cena pro velmi talentovaný vývojářský tým.
  • SPORE od našeho studia Maxis v kategorii Vynikající úspěch ve zpracování herního systému.
  • SPORE Origins od Maxisu a našeho partnera Tricky Software v kategorii Nejlepší mobilní hra roku.

Partneři EA vybojovali ceny pro:

  • Rock Band 2 od MTV Harmonix v kategorii Vynikající úspěch při tvorbě soundtracku.
  • Left 4 Dead od Valve v kategorii Vynikající úspěch při tvorbě onlinového herního systému. L4D rovněž obdržela cenu Počítačová hra roku.

 

 BONUSOVÝ SOUNDTRACK BATTLEFORGE ZDARMA!

Do vydání monumentální akční RTS 27. března zbývá už jen pár týdnů a hráči se chystají na onlinové bitvy s kamarády

Společnost EA oznámila, že studio Phenomic, tvůrce hry BattleForge, nabídne zdarma k dispozici remixovanou část jejího herního soundtracku s názvem MetalForge Bonus Trax Pack. Skladby z této RTS podporují originální herní zážitek velkolepým instrumentálním aranžmá, podobným filmové hudbě. Studio Phenomic se za tímto účelem spojilo se 40tičlenným orchestrem Dynamedion Music Group a výsledkem je jedinečné hudební podkreslení pro každou jednotlivou frakci – oheň, mráz, přírodu a stín. The MetalForge Bonus Trax Pack obsahuje celkem tři tracky nazvané „Giantsbane“, „Viridia’s Demise“ a „MetalForge“. Ty jsou nyní po omezenou dobu zdarma ke stažení na www.battleforge.com.

Hra BattleForge v sobě integruje prvky strategie, fantasy, obchodování s kartami a magie v dynamickém online prostředí. Hráč v ní používá virtuální obchodovatelné karty k vybudování mohutné armády, s níž operuje proti svým protivníkům. Díky spojení strategie, realtimového herního systému klasických hitů, jako je například Command &Conquer a plně funkční onlinové komunity sběratelů karet, představuje BattleForge závan čerstvého vzduchu na v žánru strategií. Její zbrusu nový systém ovládání je mnohem přístupnější i pro příležitostné hráče, ale současně si zachovává komplexnost a hloubku, jakou očekávají ostřílení veteráni RTS. Sběratelské karty jsou nástrojem války – každá reprezentuje kouzlo, budovu nebo jednotku, které se objeví přímo na bojišti.

Z herních variant obsahuje BattleForge single player a kooperativní módy, stejně jako hodnocené a nehodnocené duely Player vs. Player (hráč proti hráči; PvP). Akcí nabité módy pro kooperaci a PvP, možnost stavět vlastní armády a podpora propracovaných komunitních funkcí, jako je aukční síň, přímé obchodování a systém zpráv ve hře, dělají z BattleForge první RTS, která kombinuje tento žánr se společenskými a komunitními prvky MMO. Připravte se, bitvy co nevidět vypuknou!

BattleForge vychází 27. března 2009 ve verzi pro PC.

 Další informace naleznete na www.battleforge.com, www.electronicarts.cz/battleforge

TIGER WOODS PGA TOUR 10 A EA SPORTS GRAND SLAM TENNIS

JSOU HLAVNÍMI LETNÍMI TITULY EA SPORTS PRO WII

Nové hry, kompatibilní s Wii MotionPlus, vyjdou již letos v červnu

Distribuce titulů Tiger Woods PGA TOUR 10 a EA SPORTS Grand Slam Tennis bude zahájena 19. června 2009 a půjde o první dva produkty vydavatelství EA SPORTS s podporou nové technologie Wii MotionPlus. EA SPORTS v současnosti vyvíjí pět titulů, speciálně pro Wii, včetně EA SPORTS Active (plánovaného na květen), které vyjdou ještě před koncem letošního roku.

 „Díky nové technologii Wii MotionPlus bude zážitek z vítězného ‚kraťasu‘ na Centrálním kurtu ve Wimbledonu nebo úspěšného absolvování jamky č. 17 na hřišti TPC Sawgrass dokonalejší, než kdykoli předtím. Z nových dynamických titulů EA SPORTS pro Wii na letošní rok jsme opravdu nadšeni.“   

Díky Wii MotionPlus budou moci hráči Tiger Woods PGA TOUR 10 realisticky „pilovat“ svůj švih k dokonalosti a zažít úplnou kontrolu nad míčkem od odpaliště až po green. Hra vůbec poprvé zprostředkuje fanouškům golfu jedinečnou dramatičnost turnaje PGA TOUR. Nechte se při každém odpalu unášet napětím a sledujte pohybu vašeho jména na leaderboardu.  Tiger Woods PGA TOUR 10, absolutně nejprodávanější série EA SPORTS pro Wii*, vyjde rovněž ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360, počítačové zábavní systémy PLAYSTATION 3 a PlayStation 2 a přenosný systém PSP.

EA SPORTS Grand Slam Tennis si odbude na Wii svou premiéru. Se svým vlastnoručně upraveným hráčem vstupte do módu kariéry a vydejte na tažení za ziskem všech čtyř Grand Slamů včetně exkluzivního titulu z legendárního Wimbledonu. Úroveň autenticity, posiluje i možnost hrát zápasy na Centrálním kurtu. EA SPORTS Grand Slam Tennis přináší realistický tenis, s nímž zažijete, jaké to je stát na dvorci po boku či tváří v tvář legendám i současným hvězdám bílého sportu. 

Další informace naleznete na www.easports.com, www.electronicarts.cz/tigerwoods

*Na základě dat NPD z konce ledna 2009.

In : PC

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

What is 5 + 9 ?
Please leave these two fields as-is:
IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math.
Trending Now