GDN:STORIES

THE SIMS 3 video z workshopu (Czech)

Posted by Christophor SuperŠtofi Rick, Feb 05, 2009 15:12

Před pár týdny jsme vás informovali o workshopu tvůrců obsahu The Sims 3, který se uskutečnil v prostorách studia The Sims. Společnost EA zde uvítala některé z nejzapálenějších a nejkreativnějších designérů obsahu pro PC sérii, dala jim možnost „osahat“ si The Sims 3 a pustit se s plnou vervou do toho, co umí nejlépe — tvorby postav, předmětů a dalších věcí do hry! Dnes tu pro vás máme nové video, v němž se podíváte do zákulisí workshopu za účasti mladých lidí z Itálie, Francie, Německa, Brazílie, Jižní Koreje a dalších zemí.

Kromě toho vám přinášíme několik dalších zajímavých ukázek jejich talentu, které se na workshopu urodily – například členité parcely nebo designový nábytek. Jen na této akci vzniklo několik stovek částí obsahu, z nichž se stane robustní základ uživatelského obsahu pro hráče The Sims 3. Ti si jej budou moci začít stahovat v den vydání titulu 2. června 2009 na www.TheSims3.com.

Herní vlastnosti The Sims 3

  • Vytvořte si jakéhokoli simíka, který vás napadne, a udělejte z něj jedinečnou osobnost! V editoru Vytvoř si simíka pro něj vyberte až pět různých povahových vlastností a množství rysů tváře, typů postav, účesů atd. Co byste třeba řekli na zlomyslného pohledného kleptomaniaka, který tyranizuje své okolí?
  •  Ovládejte osudy svých simíků. Rozhodněte, zda se stanou rockovými hvězdami nebo mistry mezi zloději,  zda jim splníte jejich životní cíle, či nikoli. Je jen na vás, zda jejich osudy naplníte a postaráte se jim o bohatý a spokojený život, nebo pro ně zvolíte opak!
  • Vše si přizpůsobte! Designéry jste tu vy! Upravte si vše od domů, přes vzory a barvy a postavte si domy svých snů. Změňte každý prvek stylu vašich simíků, třeba i takový detail, jako je tvar a barva bot!
  • Staňte se režiséry vašeho simíkovského filmu! Ještě nikdy jste neměli možnost natočit si film s obsazením, hudbou, příběhem a střihem podle vlastního výběru bez toho, abyste museli opustit hru. Nyní vám to vše umožňuje dokonalá sada nástrojů. Natočte svůj film a podělte se o něj s celým světem!
  • Sdílejte vše, jako dosud nikdy předtím! Staňte se členy online komunity The Sims 3, kde můžete představovat své kreace v podobě simíků, domů, předmětů, filmů atd. Stáhněte si exkluzivní obsah a poslechněte si žhavé novinky ze světa The Sims 3. (www.TheSims3.com)

Rating: 0.0, votes: 0

Comments

Search the site:
Loading top gaming stocks...
Error loading top gaming stocks